Kamil Koç ile İstanbul-İzmir yolu 2 saat kısaldı


 Ulaşım sektörünün öncü firması Kamil Koç ile Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), önemli bir işbirliğine imza attı. İki firmanın kara ve deniz ulaşımını entegre eden işbirliği ile İstanbul-Balıkesir-Manisa-İzmir güzergâhında seyahat süresi 2 saat kısaldı. Böylece Kamil Koç bu güzergâhta otobüsle seyahat eden yolcularına, denizyoluyla entegre ve daha kısa zamanda ulaşım seçeneği de sunmuş oldu. Kamil Koç’un BUDO bağlantılı seferleri için ek yolcunun her hangi bir ek ücret ödemesine gerek kalmayacak.

 

Ulaşım sektörünün öncü firması Kamil Koç Otobüsleri, Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) ile işbirliği yaparak şehirlerarası ulaşımda kara ve denizyolunu entegre etti. Yapılan işbirliği ile Kamil Koç ile seyahat edenler için İstanbul-İzmir yolu 2 saat kısaldı. Kamil Koç BUDO işbirliği ile deniz ulaşımıyla entegre bir yolculuk seçeneği sunan Kamil Koç’un BUDO bağlantılı seferlerinde bir yıl içinde 100 bin yolcuya hizmet verilmesi hedefleniyor. 

Kabataş-Mudanya arası BUDO, Mudanya-İzmir arası Kamil Koç

 

Kamil Koç Otobüsleri A.Ş Genel Müdürü Kemal Erdoğan, Kamil Koç ile BUDO işbirliğiyle yapılan ulaşım entegrasyonu projesi ile İstanbul’dan Balıkesir - Manisa - İzmir istikametine gitmek isteyen yolculara yeni bir alternatif sunduklarını söyledi. Projeyle birlikte yolcular İstanbul Kabataş’tan BUDO Deniz Otobüsüne binip Mudanya’ya geçecek ve Mudanya’dan Kamil Koç otobüsüne aktarma yaparak seyahatlerine karadan devam edecek. 

 

Bilet fiyatı aynı

 

Proje kapsamında; yolcular Kamil Koç’un bilet satış noktası, çağrı merkezi, internet gibi tüm satış kanallarından BUDO aktarmalı bilet satın alabilecek. Bu seçenekle İstanbul - Balıkesir - Manisa - İzmir güzergâhında seyahat süresi yaklaşık 2 saat kısalacak. Deniz otobüsü ile entegre seyahat seçeneğini kullanan yolcular, normal bilet ücretinin dışında fazladan bir bedel ödemeyecek. İlk etapta, her gün Mudanya bağlantılı 3 gidiş, 3 geliş BUDO bağlantılı sefer yapılacak. Kamil Koç aktarmalı olmayan seferlerini ise sürdürecek. 
 
Kaynak.www.tasimadunyasi.com


»  Diğer haberleri incelemek için tıklayın...
Trafikteki hoşgörü ve saygı toplumsal birlikteliğin bir yansımasıdır.
TOF 
Eğitim
Federasyon merkezimizde otobüs kaptanlarimiza yönelik 21-22 Ocak 2020 tarihlerinde digital takograf kullanimi ile ilgili uzman egitmenlerimiz tarafindan egitim seminerleri düzenlenecektir.Günlük kapasite 50 kisi ile sinirlidir.Katilimcilarin 0212 6583210 nolu telefona 17.01.2020 Cuma günü mesai bitimine kadar bilgi vermesi gerekmektedir.
14.01.2020

Karayolu Taşıma Yönetmeliği
Karayolu Taşıma Yönetmeli'nin Tüm değişikliklerin işlenmiş haline Mevzuat sayfasından ulaşabilirsiniz.
29.11.2019

Belarus, Bulgaristan, Romanya ve Ukrayna şoför vizeleri hakkında duyuru
Ülkemizle yapılan Vize Anlaşmaları sebebiyle Belarus, Bulgaristan, Romanya ve Ukrayna ya taşımacılı yapan İşletmelerin Şoförlerine Vize kolaylığı sağlanması amacıyla UAB tarafından Referans Mektubu düzenlenecek.
15.11.2018

2019 Yılı Yeniden Değerlendirme oranına göre ceza ve harçlar %23,73 artıyor.
2019 yılında vergi, harç ve cezalardaki yeniden değerleme oranı yüzde 23,73 oldu. 2019 yılında pasaport, ehliyet harçları ve trafik cezaları, Motorlu Taşıtlar vergisi oranı yüzde 23.73 artacak.
30.11.2018

Avrupa'ya yönelik Yolcu taşımalarında sınır kapılarında yeni düzenlemeler
Yeni Uygulamalar 15 Kasımda yürürlüğe girecek. Yolcu isim listeleri araç kapıya gelmeden önce kapıya e posta yoluyla gönderilecek.
01.11.2017

Yetki belgesi işlemleri e-devlet üzerinden yapılabilecek
Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü' twittır hesabından duyuru. Yetki Belgesi taşıt belgesi ve taşıt kartlarının E.Devlet portali üzerinden barkodlu ve doğrulanabilir olarak düzenlenmesine imkan sağlayan çalışmalar Genel Müdürlüğümüzce tamamlanmış olup e-devlet portali üzerinden hizmet sunulmaya başlanmıştır. Önemle duyurulur.
07.03.2018

UDHB 1. Bölge Müdürlüğü'nün resmi twitter hesabı;
UDHB 1. Bölge Müdürlüğü'nün resmi twitter hesabı; UDHB I.BÖLGE @UdhbIbolge
13.07.2017

Federasyon Olağan Genel Kurul...
(08.06.2021)
Yeni Yetki Belgesi düzenlenmeyecek...
(06.04.2020)
Muayenesi biten taşıtların yetki...
(01.04.2020)
» Diğer haberler için tıklayın
3. havalimanı etki raporu ne kadar...
(02.03.2017)
6 ana taşıma ‘BİR’ olmalı
(12.08.2015)
Bölgesel otobüsçülüğe doğru
(02.06.2015)
» Diğer makaleler için tıklayın
Federasyonumuz "Trafik Güvenliği Platformu" üyesidir.