Setra Otobüsler filolara girmeye devam ediyor

 Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Lider Adana Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Çetin, Mercedes-Benz Türk A.Ş. Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Burak Tarım, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Mercedes-Benz Finansman Türk Satış ve Pazarlama Direktörü Gökmen Önbulak, BusStore Satış Yönetmeni Burak Türkel, Mengerler Akdeniz Motorlu Genel Müdürü Süleyman Emen ve Otobüs Satış Danışmanı Ekrem Keleşoğlu katıldılar.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Burak Tarım tören sırasında yaptığı konuşmada, “Bu seneye veda ederken gerçekleştirdiğimiz bu teslimatı örnek olarak göstermek ve birkaç hususa dikkat çekmek istiyorum. Erdal Çetin bu sektörde son zamanlarda istikrarlı büyüme gösterdi. Bu sektörde planlı olmak çok önemli. Bunun ötesinde, cesur kararlar alabilmek marka değeri için de önemli. Lider Adana ve Adıyaman Gülaras 4 adet Setra TopClass Euro 6‘yı alarak önemli bir hamle yapıyor. Erdal bey’i bu cesur ve öncü kararından dolayı kutluyorum. Bu yatırım tercihlerinin kısa zamanda ekonomik anlamda büyük katkısını göreceklerine inanıyorum.  Bu işbirliği bizim için de çok özel, çünkü bu satış ile birlikte Türkiye şehirlerarası filoların içinde ilk kez Setra TopClass yer alıyor” dedi. Tarım, “Bildiğiniz gibi iş ortaklarımıza toplu çözümler üretmek bizim bir ayrıcalığımız. Bu satışta da BusStore ve Mercedes-Benz Finansman Türk’ün önemli katkıları var. Mengerler de bayimiz olarak önemli katkı sağladı ve emek sarf etti. İşbirliğimizin artarak devam edeceğine inanıyor, bu yeni yatırım ve satışın kendileri için hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde görüşlerini dile getirdi. 

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu ise “Setra TopClass Adıyaman Gülaras’a çok yakıştı. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Mengerler Akdeniz Motorlu Genel Müdürü Süleyman Emen “Öncelikle Yeni Adana, Lider Adana ve Adıyaman Gülaras Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Çetin’i yapmış olduğu yatırımdan dolayı kutluyorum. Bu yatırımı sadece ticari olarak görmemek gerekiyor, aynı zamanda Adana halkı için bir hediye. Adana Türkiye’nin 5. büyük şehri ve halkı en iyisine layık. Araçların Lider Adana ve Adıyaman Gülaras’a yeni yılda bol kazanç getirmesini ve hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Lider Adana Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Çetin ise “Öncelikle, Burak Tarım, Burak Batumlu ve Süleyman Emen’e emeklerinden ve değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. Setra TopClass otobüslerinin firmaya katacağı değerin mutluluğunu ve sevincini yaşıyorum. Önümüzdeki yıllarda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz sonuna kadar işimizi yaparak, bu sektörde var olup, yolumuza ve yatırımlarımıza devam edeceğiz. ” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz Travego

Şehirlerarası otobüs pazarının 46 yıldır aralıksız lideri olan Mercedes-Benz Türk'un İstanbul’da bulunan Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda ürettiği, teknoloji ve kalitede öncü Mercedes-Benz otobüslerin amiral gemisi olan Travego, kullanıcısına en üst seviyede güvenlik, konfor, ergonomi, güç ve performans sunarak ekonomi ve yüksek kazanç için gerekli tüm şartları yerine getiriyor. Geniş kapsamlı aktif ve pasif güvenlik donanımına sahip olan Travego, yüksek 2.el değeriyle de sahiplerinin kazancını arttırıyor.

Setra TopClass S 517 HDH

Setra’nın ComfortClass ailesinin yeni nesli 500 serisinin 14m ve 3 akslı versiyonu olan S 517 HDH; Euro 6 motoru, aerodinamik tasarımı ve güçlendirilmiş karoserisiyle yarının özelliklerini bugünden bünyesinde barındırıyor. Aracın yenilenen aerodinamik tasarımı, yüksek hızda otomatik olarak alçalan karoseri ve daha pek çok yenilik aracın yakıt tüketimini optimize ediyor.

 

 

lider-adana-ve-gularas-filolarini-mercedes-benz-ve-setra-araclar-ile-guclendirdi-(2).jpg

 

 

lider-adana-ve-gularas-filolarini-mercedes-benz-ve-setra-araclar-ile-guclendirdi-(3).jpg

 

 

lider-adana-ve-gularas-filolarini-mercedes-benz-ve-setra-araclar-ile-guclendirdi-(4).jpg

 

 

lider-adana-ve-gularas-filolarini-mercedes-benz-ve-setraaraclar-ile-guclendirdi-g.jpg

Kaynak.www.tasimacilar.com»  Diğer haberleri incelemek için tıklayın...
Trafikteki hoşgörü ve saygı toplumsal birlikteliğin bir yansımasıdır.
TOF 
Eğitim
Federasyon merkezimizde otobüs kaptanlarimiza yönelik 21-22 Ocak 2020 tarihlerinde digital takograf kullanimi ile ilgili uzman egitmenlerimiz tarafindan egitim seminerleri düzenlenecektir.Günlük kapasite 50 kisi ile sinirlidir.Katilimcilarin 0212 6583210 nolu telefona 17.01.2020 Cuma günü mesai bitimine kadar bilgi vermesi gerekmektedir.
14.01.2020

Karayolu Taşıma Yönetmeliği
Karayolu Taşıma Yönetmeli'nin Tüm değişikliklerin işlenmiş haline Mevzuat sayfasından ulaşabilirsiniz.
29.11.2019

Belarus, Bulgaristan, Romanya ve Ukrayna şoför vizeleri hakkında duyuru
Ülkemizle yapılan Vize Anlaşmaları sebebiyle Belarus, Bulgaristan, Romanya ve Ukrayna ya taşımacılı yapan İşletmelerin Şoförlerine Vize kolaylığı sağlanması amacıyla UAB tarafından Referans Mektubu düzenlenecek.
15.11.2018

2019 Yılı Yeniden Değerlendirme oranına göre ceza ve harçlar %23,73 artıyor.
2019 yılında vergi, harç ve cezalardaki yeniden değerleme oranı yüzde 23,73 oldu. 2019 yılında pasaport, ehliyet harçları ve trafik cezaları, Motorlu Taşıtlar vergisi oranı yüzde 23.73 artacak.
30.11.2018

Avrupa'ya yönelik Yolcu taşımalarında sınır kapılarında yeni düzenlemeler
Yeni Uygulamalar 15 Kasımda yürürlüğe girecek. Yolcu isim listeleri araç kapıya gelmeden önce kapıya e posta yoluyla gönderilecek.
01.11.2017

Yetki belgesi işlemleri e-devlet üzerinden yapılabilecek
Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü' twittır hesabından duyuru. Yetki Belgesi taşıt belgesi ve taşıt kartlarının E.Devlet portali üzerinden barkodlu ve doğrulanabilir olarak düzenlenmesine imkan sağlayan çalışmalar Genel Müdürlüğümüzce tamamlanmış olup e-devlet portali üzerinden hizmet sunulmaya başlanmıştır. Önemle duyurulur.
07.03.2018

UDHB 1. Bölge Müdürlüğü'nün resmi twitter hesabı;
UDHB 1. Bölge Müdürlüğü'nün resmi twitter hesabı; UDHB I.BÖLGE @UdhbIbolge
13.07.2017

Federasyon Olağan Genel Kurul...
(08.06.2021)
Yeni Yetki Belgesi düzenlenmeyecek...
(06.04.2020)
Muayenesi biten taşıtların yetki...
(01.04.2020)
» Diğer haberler için tıklayın
3. havalimanı etki raporu ne kadar...
(02.03.2017)
6 ana taşıma ‘BİR’ olmalı
(12.08.2015)
Bölgesel otobüsçülüğe doğru
(02.06.2015)
» Diğer makaleler için tıklayın
Federasyonumuz "Trafik Güvenliği Platformu" üyesidir.